Михайло Паночко: «Не можна йти до Європи, розмінюючи моральні цінності на підтримку західних партнерів»

September 29, 2015

Михайло Паночко: «Не можна йти до Європи, розмінюючи моральні цінності на підтримку західних партнерів»

 

1134_gol Під час зустрічі Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка із членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, що відбулася 16 вересня 2015 р. на території «Софії Київської», йшла розмова про захист сімейних цінностей.

Пояснюючи позицію релігійної спільноти, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко відзначив, що від духовності та моралі залежить і матеріальне благо держави.

«Не можна будь-якою ціною йти до Європи, розмінюючи моральні цінності на підтримку західних партнерів. Не варто у такий скрутний час, фактично під час воєнного стану, міняти Конституцію України, особливо в частині моральних засад», – сказав Михайло Степанович.

Прем’єр-міністр запевнив релігійних діячів, що наразі до розгляду в парламенті плануються лише проголосований у першому читанні закон про децентралізацію влади та зміни стосовно судової системи та правоохоронних органів, які знаходяться на розгляді Венеціанської комісії. «Змін до Конституції України, які б підривали основи духовності та моралі, не буде!» – наголосив Арсеній Яценюк, повідомляє ІРС.

Метеріал взятий з сайту ЦХВЄУ : http://www.chve.org.ua/news/union/1100-vrciro-yacenuk-2015

Авторизація на сайті