Греко-католики надіслали звернення до ЦХВЄУ, у якому високо оцінили співпрацю церков на ниві Божій

October 1, 2015

Греко-католики надіслали звернення до ЦХВЄУ, у якому високо оцінили співпрацю церков на ниві Божій

1138_gol Священний синод Української греко-католицької церкви (УГКЦ) надіслав листа на ім’я старшого єпископа Церкви християн віри євангельської України Михайла Паночка, у якому висловив подяку за приклад віри і молитви у цей непростий для країни час. А також наголосив на важливості спільної духовної праці у питаннях опіки над воїнами.

«Передусім складаємо сердечку подяку за Ваш приклад віри і молитви в цей час великих випробувань для нашої землі. Нині в наших думках звучать слова псалмоспівця: «Близький Господь до тих, у кого розбите серце; прибитих духом Він спасає» (Пс. 34,19). Нас єднає спільна надія на Господа Ісуса», - йдеться у листі.

Єпископи УГКЦ зазначили, що воєнні дії на Сході України спонукають Церкву ставити нові акценти у служінні. «Поки триває війна, питання опіки над воїнами і капеланського служіння далі перебуватимуть у центрі уваги Церкви… У цей важкий для нашої країни час бажаємо ще раз підтвердити нашу готовність якнайширше співпрацювати в мирі і злагоді з іншими конфесіями та релігіями», - йдеться у зверненні від імені Синоду єпископів за підписом верховного архієпископа Києво-Галицького УГКЦ Святослава.

Метеріал взятий з сайту ЦХВЄУ : http://www.chve.org.ua/news/union/1104-ugkc

Авторизація на сайті