Перші місіонери-прифронтовики успішно реалізовують набуті знання у школі місіонерства

September 29, 2015

Перші місіонери-прифронтовики успішно реалізовують набуті знання у школі місіонерства

У Слов'янську Донецької області в кінці травня стартувала унікальна для України місіонерська школа, орієнтована на роботу-служіння в прифронтових містах. Основна ідея місіонерської школи викладена в гаслі «Ми йдемо туди, де біль, щоб проголосити правду Божу й відновити зруйноване».

Студенти місяць навчаються в Слов'янську і три місяці проходять практику в прифронтових містах. Там вони спілкуються з місцевими жителями, служать фізичною працею, роздають хліб, продуктові набори, одяг, медикаменти, а також розповідають про Ісуса Христа, разом моляться, разом співають і славлять Бога.

Основні натхненники школи — місцева слов'янська церква «Добра Звістка», громадська організація «Асоціація« Еммануїл », німецька місія« Неемія». До співпраці закликають всіх християн, кому не байдужа доля жителів прифронтових міст. За словами організаторів, робота місіонерських груп є ефективною та актуальною. Уже в серпні почнеться ще один набір в місіонерську школу для прифронтових міст.

«Ми вкотре поверталися з Авдіївки, де роздавали людям хліб і пакети з продуктами. У мене було суперечливе почуття. Там більшість людей постійно під обстрілом. Було похмуро, йшов дощ, і ті, кого ми зустріли, практично всі були п'яні. У мене була суміш думок: треба цим людям допомагати... ти їм допомагаєш, а вони п'яні. Я не знав, як впоратися з цими почуттями. Однак Бог у той момент, там, на дорозі, промовив до мене, сказавши: «Ось і таких Я люблю...» — згадує Петро Дудник, пастор церкви «Добра Звістка», один із засновників місіонерської школи для прифронтових міст.

Незважаючи на те, що місіонерська школа виникла при церкві «Добра Звістка», її організатори не хочуть, щоб це була школа якоїсь конкретної церкви. «Це школа не якоїсь деномінації або конкретної церкви, а школа, яка може об'єднати церкви, служителів, які поділяють бачення місіонерства, служіння в прифронтових містах», — зазначає Петро Дудник.

РІСУ

Метеріал взятий з сайту християнської місії "Голос Надії" : http://www.voice.org.ua/news/news-hve/item/867-pershi-misioneri-prifrontoviki-uspishno-realizovuyut-nabuti-znannya-u-shkoli-misionerstva

Авторизація на сайті