День Святої Трійці

May 27, 2018

День Святої Трійці

 

     Прийміть щирі вітання з нагоди Великого свята - дня зіслання Святого Духа на апостолів та Церкву Христову.

Якраз в день П'ятидесятниці Ісус Христос виконав Свою обітницю "І вблагаю Отця Я, - і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував" (Ів.14.16). З дня П'ятидесятниці аж до сьогодні діє потужна сила Святого Духа на збудову Церкви Христової.

Ми вдячні Богу, що Дух Святий активно працює і в нашій країні, а особливо у наших серцях, бо написано: "...ваше тіло - то храм Духа Святого, що живе Він у вас, якого від Бога ви маєте, і ви не свої"(1Кор.6:19). Це не тільки велике благословення для нас усвідомлювати і вірити, що ми є "Храм Божий", але і велика відповідальність - берегти цей "храм" у чистоті та святості (Єф.1:4).

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса.

Зичимо Вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Нехай Господь допоможе Вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.

Хай благодать Духа Святого обгорне усіх вас для слави Бога Отця та Сина Його Ісуса Христа!

Авторизація на сайті