Молитвою і ділом: підтримка Збройних Сил України в церкві

April 8, 2014

Молитвою і ділом: підтримка Збройних Сил України в церкві

В надзвичайно важких умовах сьогодні знаходяться солдати які стоять на кордоні з Кримом. Молоді хлопці і чоловіки яких направила держава на захист кордонів України стоять без відповідного одягу та взуття в степовий вітер. Часто навіть не вистачає простих засобів гігієни, одягу та їжі.  Обвітрілі лиця і надія на краще – ось мабуть усе, що лишилось.

Біблія нас учить: «Хто має дві одежі, нехай дасть тому, що не має. А хто має харч, нехай так само зробить» (Лука 3.11). «Коли твій ворог голодує, нагодуй його; і коли має спрагу – напій його, бо, роблячи це, ти нагромаджуєш йому на голову розпалене вугілля. Не дозволь, щоб зло тебе перемогло, а перемагай зло добром» (Посл. Павла до римл. 12.3, 6-21). 

Церква ХВЄП Святої Трійці в місті Нововолинську кожен день молиться за мир в Україні та за те щоб солдати повернулися усі живі та здорові до своїх домівок, без жодного пострілу.

Також не тільки добрим словом, а ділом. Тому, у важкий для країни час церква ХВЄП Святої Трійці вирішила допомогти солдатам усім необхідним: одежею, взуттям, їжею та необхідними засобами гігієни.

«Тоді скаже Цар тим, хто праворуч Його: Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу. Бо я голодував, і ви дали мені їсти; мав спрагу, і ви мене напоїли; чужинцем був, і ви мене прийняли; 36 нагий, і ви мене одягли;» (Євангелія від Матвія 25:34-36)

Авторизація на сайті